Srpen 2010


Další ocenění pro Eluveitie

10. srpna 2010 v 13:08 | Baťa |  Novinky
Jak víme, každý rok se v Německu koná jeden z největších metalovém festivalu Wacken Open Air. Německý časopis Metal Hammer na počest této události poskytl kapelám různá ocenění. Eluveitie vyhráli nominaci . Jako úplná novinku,můžete sledovat video, které zachycuje předání Chriegelovi ocenění (video zde ). Samozdřejmě jsme velmi vděční a děkujeme Metal Hammer, Wacken Open Air, za jejich podporu. Také oznámili další koncert: 2. října Eluveitie hrájí v klubu Pá-Syna ve Fribourgu(SW).

Data turné dokončena

10. srpna 2010 v 12:42 | Baťa |  Novinky

Eluveitie projedou celou Evropu, budou na slavném Beer-folk-rock festivalu s finskou skupinou Korpiklaani a krom toho se diváci mouhou také těšit na godnr.universe. To je bezprecedentní projekt Eluveitie, jehož členové jsou Meri a Anna. Ivo a Merlin jim pomáhají s live show. Myspace stránce skupiny je tady.Můžete si tam poslechnout tři ukázky. Fanoušci Anny budou mít radost,bez jakýchkoli pochybností.
No, v dogonku skupina oznámila další headliners show ve Švýcarsku, která se bude konat dne 17. listopadu tohoto roku v klubu X-Tra v Curychu. Turné na podporu "Všechno zůstává" začal v únoru v Indii, od této chvíle Eluveitie hráli 90 koncertů ve více než 20 zemích třetího světa, a to je teprve začátek. V blízké budoucnosti, se zdá, že bude přidána do sítě turné.